Telefon: +420 602 186 040
FB_logo FB_logo

Třetí Parkinsonův zákon říká:

„Narůstání přináší složitost a složitost přináší rozklad.“ 

Naši firmu i internetové aktivity našich klientů proto řídíme efektivně! Náš tým se skládá z interních a externích odborníků vyškolených k metodické práci s reklamními systémy a ke správě sociálních sítí. Máme rovněž firemního maskota Alberta, kterému jsme věnovali náš Instagram.

Jde to i bez account managerů, asistentek a chlupatého koberce!

Co je naším cílem? Budujeme profesionální a efektivní firmu, pro jejíž klienty mohou naši spolupracovníci a partneři pracovat odkudkoli. 

 

 

Nástroje pro správu reklam na internetu i správu sociálních sítí to plně umožňují. On-line marketing je jako obor velmi dynamický a rychle se mění. Chceme být profesionály, kteří jsou firmám dobrými partnery a poradci v oblasti řízení jejich internetových aktivit za rozumnou cenu.

Díky více daňovým subjektům našich firem můžeme klientům nabídnout fakturaci s i bez DPH, což oceňují zejména neziskové organizace, případně začínající firmy, které zatím nejsou plátci.  

Také naši externí partneři pro Vás udělají maximum!

 

Pro zajištění projektů našich klientů spolupracujeme s těmito partnery:

Projekt Animačka Ing. Petry Svobodové je zaměřený na tvorbu zábavného animovaného videa ve vysoké kvalitě. Video je vhodné na webové stránky, sociální sítě nebo třeba do video prezentace na veletrhu.

www.animacka.cz

Spojení programátorského řemesla s výtvarnou a grafickou kreativou je v případě MgA. Pavly Hovorkové a Ing. Ondry Maška dokonalé, proto s nimi v těchto záležitostech rádi spolupracujeme. 

www.po-art.cz

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D., zakladatel projektu Dostupný advokát, zajišťuje kvalitní, rychlé a dostupné on-line právní služby. Nám jeho ambiciózní projekt pomáhá v oblasti práva na internetu.            

www. dostupnyadvokat.cz

Jan Krejčí vytváří webové prezentace zákazníkům přímo na míru, což zaručuje jejich dlouhodobou spokojenost, výbornou uživatelnost a současně nízkonákladovou údržbu. Moderní standardy jsou pro něj samozřejmostí.

 www.xcreative.cz

Repro JT, s.r.o. nabízí kompletní reprografické služby. Rádi je doporučíme našim klientům jako spolehlivou tiskařskou společnost, která zajišťuje návrhy, tisk, zpracování a doručení zakázek dle jejich přání a potřeb.

 www.reprojt.cz