Partneři agentury


Mgr. Věra Kepková

partner agentury

Má na starosti strategii komunikace firem na sociálních sítích, tvorbu animovaných videí, copywriting a PPC kampaně. Píše blogy Sociální sítě pro firmy a Digitální satira.

Vystudovala sociologii a politologii na Anglo-americké vysoké škole, magisterský titul získala ve Francii na Univerzitě v Bordeaux: Mezinárodní ekonomické vztahy, studijní obor cestovní ruch. (nostrifikace VŠE, Praha)

Největší úspěch?
Vysvětlila multikulturní podpoře Facebooku, že Hurvínek není terorista a Mánička není hanlivé slovo, ale Hurvínkova kamarádka. Více v tomto článku. #WTFun

Ing. Jiří Kepka, Ph.D.

partner agentury

Má odpovědnost za analýzu webové návštěvnosti, výkonnostní marketing pro e-shopy a PPC kampaně na reklamních platformách
vyhledávačů.

Vystudoval kybernetiku na Západočeské univerzitě, postgraduální studium v oboru umělá inteligence v Ústavu teorie informace a automatizace Akademie věd ČR.

Největší úspěch?
Kolegovi Albertovi pomohl v agentuře definovat jednotku ochoty k práci a její výpočet. Více v tomto článku. #WTFun

Pro zajištění projektů našich klientů spolupracujeme a doporučujeme tyto partnery

 • www.xcreative.cz

  Jan Krejčí vytváří webové prezentace zákazníkům přímo na míru, což zaručuje jejich dlouhodobou spokojenost, výbornou uživatelnost a současně nízkonákladovou údržbu. Moderní standardy jsou pro něj samozřejmostí.
 • www.po-art.cz

  Spojení programátorského řemesla s výtvarnou a grafickou kreativou je v případě MgA. Pavly Hovorkové a Ing. Ondry Maška dokonalé, proto s nimi v těchto záležitostech rádi spolupracujeme.
 • www.reprojt.cz

  Repro JT, s.r.o. nabízí kompletní reprografické služby. Rádi je doporučíme našim klientům jako spolehlivou tiskařskou společnost, která zajišťuje návrhy, tisk, zpracování a doručení zakázek dle jejich přání a potřeb.
 • korekturylevneakvalitne.cz

  Mgr. Lucie Šťastná poskytuje cenově výhodné a současně kvalitní jazykové korektury. K zákazníkům přistupuje individuálně a dokáže pomoci, pokud se ocitnete v časové tísni.
 • placak-productions.cz

  Kameraman a fotograf Jan Placák natočí pro vaší firmu propagační video, které můžete využít na firemním webu, či propagaci na YouTube a dalších platformách. Honza je také talentovaný fotograf s citem pro krásu.
Kontakt
Čeština