Telefon: +420 602 186 040
FB_logo FB_logo

Digital business development

Navrhneme pro vás strategii digitálního marketingu od A do Z tak, aby byla v souladu s vaším celkovým konceptem. Rovněž na internetu vybereme správné komunikační kanály, aby byla vaše strategie co nejúčinnější.

Sociální sítě & obsah

Obsahový marketing pomáhá v procesu akvizice klientů, takže pro vás připravíme obsah, který zaujme. Postaráme se o sociální sítě, už na nich máte profil, nebo o něm teprve uvažujete. Nastavíme reklamní kampaně a povedeme komunikaci.

Digitální audit

Máte nastavené reklamní kampaně na internetu, ale chcete si ještě jednou zkontrolovat, zda všechno funguje, tak jak má? Dokážeme i tohle! Nahlédneme do vašich reportů i nastavení a poradíme, jak dělat věci efektivněji.

Digitální analýza

Kdo měří, ten řídí. Toho heslo ctíme, takže důsledně měříme a vyhodnocujeme kampaně. K analýze webové návštěvnosti používáme Google Analytics. Pokud ještě náhodou neměříte, tak s námi určitě začnete.

Kreativa & storytelling

Baví nás hra se slovy. Jako se jedna věc dá říci několika způsoby, tak to samé platí i v písemném projevu. Ať už potřebujete texty na web nebo třeba do newsletteru. Společně si dohodneme tón a další pravidla internetové komunikace.

Digitální marketing & reklama

Postaráme se o vaši reklamu v Google Adwords a na Skliku. Vše nastavíme v souladu s vašimi potřebami a následně budeme optimalizovat reklamní kampaně tak, abyste na webových stránkách dosáhli co největšího počtu konverzí.

Právní služby e-commerce 

Potřebujete zkontrolovat existující obchodní podmínky nebo napsat úplně nové s ohledem na charakter vašeho podnikání? Můžete se na nás obrátit i v této záležitosti. Poradíme, jak nakládat s osobními údaji vašich zákazníků s ohledem na aktuální předpisy EU.

Optimalizace stránek pro vyhledávače 

Provedeme analýzu klíčových slov a navrhneme optimalizaci nejen s ohledem na vyhledávání, ale i rentabilitu a cíle vašeho byznysu. Díky tomu budete získávat nejen vysoký počet návštěv, ale především více relevantních zákazníků. Navrhneme úpravu textů, zavedeme měření pozic atd.