Pomáháme

Koncert pro Uši


Firma WTF digital, s.r.o., se stala jedním z mediálních partnerů prvního simultánně přepisovaného koncertu s tlumočením do znakového jazyka. Koncert pro Uši se konal 25. 9. 2016 v Divadle ABC a jeho výtěžek bude věnován na tlumočnické služby mimo sociální službu.

Po roční umělecké pauze vystoupil Tomáš Klus, který zahrál písně z nového alba. Dále jste mohli vidět Honzu Jareše, Míšu Doubravovou, Tomáše Trapla či Víta Bečváře. Koncert moderovala Agáta Prachařová.

Koncert pořádala nezisková organizace Orbi Pontes v rámci Týdnu komunikace osob se sluchovým postižením.

DÁLE

Krátkou reportáž z koncertu vysílala ČT 24.

Hudba pro Afriku


Firma WTF digital, s.r.o., se stala jedním z mediálních partnerů benefičního koncertu Hudba pro Afriku, který se konal 17. 4. 2016 v Divadle na Vinohradech na podporu nadačního fondu organizace v Muhoroni.

Projekt koordinují desítky dobrovolníků, kteří pracují s nemocnými dětmi v léčebném centru Keňské republiky. Toto centrum nahrazuje dětem rodinu a poskytuje povzbuzení a motivaci, které jsou důležité pro jejich uzdravení. Vybrané prostředky (75 000 Kč) byly použity pro doplnění nutriční výživy..

ZPĚT PODROBNOSTI

Poslechněte si hymnu celého projektu v Muhoroni, složenou speciálně pro tento večer a brilantně zazpívanou pop-operním zpěvákem Ladislavem Bubnárem.

Kontakt
Čeština