Novinky

27. 5. 2019

Ověření Sklik.cz a Ověření Zboží.cz

V dubnu 2019 jsme se zapojili do nového programu pro ověřování agentur od Seznam.cz. O měsíc později jsme dostali svolení k umístění loga Ověření Sklik.cz a a Ověření […]
1. 11. 2018

Google Business Coaching Program

V roce 2018 si Google vybral naši agenturu společně s padesáti dalšími agenturami z celé střední a východní Evropy pro svůj rozvojový program Google Business Coaching Program. Tuto […]
10. 9. 2015

Jsme Google Partnerem

V září 2015 se naše agentura Google Partnerem, což nám nejen udělalo velkou radost, ale přibyla s tím ještě větší odpovědnost za výkonnost našich kampaní a spokojenost našich […]

Koncert pro Uši


Firma WTF digital, s.r.o., se stala jedním z mediálních partnerů prvního simultánně přepisovaného koncertu s tlumočením do znakového jazyka. Koncert pro Uši se konal 25. 9. 2016 v Divadle ABC a jeho výtěžek bude věnován na tlumočnické služby mimo sociální službu.

Po roční umělecké pauze vystoupil Tomáš Klus, který zahrál písně z nového alba. Dále jste mohli vidět Honzu Jareše, Míšu Doubravovou, Tomáše Trapla či Víta Bečváře. Koncert moderovala Agáta Prachařová.

Koncert pořádala nezisková organizace Orbi Pontes v rámci Týdnu komunikace osob se sluchovým postižením.

DÁLE

Krátkou reportáž z koncertu vysílala ČT 24.

Hudba pro Afriku


Firma WTF digital, s.r.o., se stala jedním z mediálních partnerů benefičního koncertu Hudba pro Afriku, který se konal 17. 4. 2016 v Divadle na Vinohradech na podporu nadačního fondu organizace v Muhoroni.

Projekt koordinují desítky dobrovolníků, kteří pracují s nemocnými dětmi v léčebném centru Keňské republiky. Toto centrum nahrazuje dětem rodinu a poskytuje povzbuzení a motivaci, které jsou důležité pro jejich uzdravení. Vybrané prostředky (75 000 Kč) byly použity pro doplnění nutriční výživy..

ZPĚT PODROBNOSTI

Poslechněte si hymnu celého projektu v Muhoroni, složenou speciálně pro tento večer a brilantně zazpívanou pop-operním zpěvákem Ladislavem Bubnárem.

Kontakt
Čeština