Telefon: +420 602 186 040
FB_logo FB_logo

WHAT´S THE FEE

Na penězích záleží. Umíme šetřit vaše peníze a ukážeme vám, kde jste do teď v internetové reklamě špatně utráceli. Jsme tu proto, abychom investovali vaše finance co nejlépe, a proto měříme a efektivně řídíme kampaně.

WELCOME TO FACEBOOK 

Marketing na sociálních sítích neustále posiluje. Pomůžeme vám udělat audit dosavadní činnosti a navrhnout další online strategii. Pokud už na sociálních sítích aktivní jste, ale nemůžete nebo nechcete se věnovat např. správě firemního profilu na Facebooku, rádi se toho ujmeme.

WHAT THE FUCK

Internetové prostředí je plné změn a umět se adaptovat a držet krok s těmito změnami může být pro vaši firmu problém. Vy se soustředíte na chod svého byznysu. My se budeme soustředit na to, aby vám online svět přinášel zisk a dobrou reputaci.

WHAT ´S THE FUNDRAISING

Jste nezisková organizace nebo nadace a potřebujete pomoc zviditelnit Vaše činnosti na internetu? Již spolupracujeme s významnými zástupci neziskového sektoru. Dokážeme nabídnout podporu pro vaše fundraisingové aktivity.

WHAT THE FUN

Jsme malý tým profesionálů, kteří vám pomohou zlepšit aktivity v on-line prostředí. Máme dostatek zkušeností a naše práce nás velmi baví. Pro řešení potřeb našich klientů vytváříme ad-hoc realizační týmy. Máme statut Google partnera.

 

WHAT ´S THE FACT

Mluví za nás fakta, reporty a čísla. Sice umíme o digitálu hezky mluvit i psát, ale ve finále jsou to čísla, která rozhodují o úspěchu či neúspěchu podnikání. Také s vámi probereme reporty jazykem, kterému budete rozumět.

WHAT ´S THE FAIRY TALE

Děláme kreativu a obsahový marketing. Lidé milují příběhy, zvlášť ty s dobrým koncem. Díky příběhům si vás snáze zapamatují. Do internetové komunikace proto přidáváme, pokud je to vhodné, také kreativitu a storytelling.

WHAT ´S THE FREEBIE

Nabízíme firmám s minimálním obratem 200 miliónů korun ročně vypracování auditu digitálních aktivit v rozsahu 5 hodin ZDARMA. Máte zájem a splňujete tuto podmínku? Vyplňte, prosím, kontaktní formulář.