O nás

WTF digital, s.r.o.


Naši firmu i internetové aktivity našich klientů řídíme efektivně! Náš tým se skládá z interních a externích odborníků vyškolených k metodické práci s reklamními systémy a ke správě sociálních sítí. Máme rovněž firemního maskota Alberta, kterému jsme věnovali náš Instagram.

DÁLE

Pomáháme firmám řídit jejich
internetové aktivity.

WHAT THE FUN


Jsme malý tým profesionálů, kteří vám pomohou zlepšit aktivity v on-line prostředí. Máme dostatek zkušeností a naše práce nás velmi baví. Pro řešení potřeb našich klientů vytváříme ad-hoc realizační týmy. Máme statut Google partnera.

DÁLE

WHAT´S THE FEE


Na penězích záleží. Umíme šetřit vaše peníze a ukážeme vám, kde jste v internetové reklamě špatně utráceli. Jsme tu proto, abychom investovali vaše finance co nejlépe, a proto měříme a efektivně řídíme kampaně.

DÁLE

WHAT ´S THE FACT


Mluví za nás fakta, reporty a čísla. Sice umíme o digitálu hezky mluvit i psát, ale ve finále jsou to čísla, která rozhodují o úspěchu či neúspěchu podnikání. Také s vámi probereme reporty jazykem, kterému budete rozumět.

DÁLE

WELCOME TO FACEBOOK


Marketing na sociálních sítích neustále posiluje. Pomůžeme vám udělat audit dosavadní činnosti a navrhnout další online strategii. Pokud už na sociálních sítích aktivní jste, ale nemůžete nebo nechcete se věnovat např. správě firemního profilu na Facebooku, rádi se toho ujmeme.

DÁLE

WHAT ´S THE FAIRY TALE


Děláme kreativu a obsahový marketing. Lidé milují příběhy, zvlášť ty s dobrým koncem. Díky příběhům si vás snáze zapamatují. Do internetové komunikace proto přidáváme, pokud je to vhodné, také kreativitu a storytelling.

DÁLE

WHAT THE FUCK


Internetové prostředí je plné změn a umět se adaptovat a držet krok s těmito změnami může být pro vaši firmu problém. Vy se soustředíte na chod svého byznysu. My se budeme soustředit na to, aby vám online svět přinášel zisk a dobrou reputaci.

DÁLE

WHAT ´S THE FREEBIE


Nabízíme firmám s minimálním obratem 200 miliónů korun ročně vypracování auditu digitálních aktivit v rozsahu 5 hodin ZDARMA. Máte zájem a splňujete tuto podmínku? Vyplňte, prosím, kontaktní formulář.

DÁLE

WHAT ´S THE FUNDRAISING


Jste nezisková organizace nebo nadace a potřebujete pomoc zviditelnit Vaše činnosti na internetu? Již spolupracujeme s významnými zástupci neziskového sektoru. Dokážeme nabídnout podporu pro vaše fundraisingové aktivity.

ZPĚT
Kontakt
Čeština